Kullanım Şartları

edebiyatcininbiri.net adresinde yer alan kişisel bloğumdaki içerikler bizzat tarafımdan veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirtilen Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılır.

 Yazılar

edebiyatcininbiri.net edebiyat, sosyal medya, teknoloji, etkinlikler üzerine kişisel tecrübelerin, haberlerin ve içeriklerin bulunduğu bir blog sitesidir. İçeriğinde  yer alan yazıların bir kısmının ticari özelliği bulunabilir.

edebiyatcininbiri.net’te yer alan içerikler önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirilebilir, güncellenebilir ve yayından kaldırılabilir. Bu durumlardan kaynaklı olumsuzluklardan edebiyatcininbiri.net sorumlu tutulamaz.

edebiyatcininbiri.net sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten edebiyatcininbiri.net sorumlu değildir.

Görsel Materyaller

edebiyatcininbiri.net’te kullanılan fotoğraf ve görseller ticari amaç güdebilir. Görsel sahipleri ya da fotoğrafların hak sahiplerinin talep etmesi durumunda, edebiyatcininbiri.net ilgili içeriğin değiştirileceğini ve gerekirse yayından kaldırılacağını taahhüt eder.

Dış Bağlantılar

edebiyatcininbiri.net sitesi, sayfalarından farklı İnternet adreslerine bağlantı vermektedir. edebiyatcininbiri.net link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen kendilerinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

Bunu da okumalısın:  Gizlilik Politikası
 Yorum Yapma Hakkı

edebiyatcininbiri.net’te yer alan içeriklere kullanıcıların yorum yapma hakkı bulunmaktadır.

edebiyatcininbiri.net’te yer alan içeriklere yapılan yorumlardan site sahibi sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

İçeriklerde yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda edebiyatcininbiri.net bu yorumları silme, yayınlamama, kullanıcıya haber vermeksizin varsa üyeliğini sonlandırma ve ihbar etme hakkına sahiptir.

İçeriklerin Kullanılması

edebiyatcininbiri.net tarafından yazılan yazıların ve edebiyatcininbiri.net tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından sitede yer alan içeriklerin şartları yerine getirildiği takdirde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı serbesttir.

edebiyatcininbiri.net’te yer alan içeriklerin bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yerde izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Mevcut içerikler baştan izin verilse dahi bir kısmı ya da tamamı değiştirildiği takdirde herhangi bir yerde kesinlikle kullanılamaz.

edebiyatcininbiri.net’ten içerik paylaşacak olursanız aşağıda yer alan şekliyle bağlantı vererek kaynak göstermeniz rica olunur.

Bunu da okumalısın:  Gizlilik Politikası

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için edebiyatcinin1i @ gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

avatar